Stosunki na szczycie (autor: Edward Taylor)

Kolejna znakomita angielska farsa która bawi do łez, ale i zmusza do refleksji.

„Stosunki na szczycie" Edwarda Taylora zaczynają się niewinnie, od planowanego spotkania wysokich urzędników Unii Europejskiej w luksusowym apartamencie w Paryżu. Gra idzie o nie byle jaką stawkę: sir Clive Partridge, wysoki urzędnik Brytyjskiej Komisji Wspólnego Rynku czeka na Jaquesa Berri, komisarza ds. Handlu, który ma zdecydować o ewentualnym poparciu kandydatury Partridge'a na stanowisko Przewodniczącego Komisji... Ale jak to w życiu, a szczególnie w farsie bywa wszystko zaczyna iść nie tak... Nieszczęścia sir Clive'a Partridge'a zaczynają się od zagubionej walizki i niespodziewanej wizyty kochanki, a dalej... Dalej jest tylko gorzej, czyli... śmieszniej!

Grana w oszałamiającym tempie, z piętrzącymi się komicznymi sytuacjami i dialogami pełnymi angielskiego humoru farsa z życia wyższych sfer jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy szukają w teatrze rozrywki na najwyższym poziomie.

Zapraszamy!

Czas trwania spektaklu: 2h (z przerwą)

Autor: Edward Taylor

Tytuł oryginalny: A Rise in the Market

Reżyseria: Wojciech Rogowski

Obsada: Bernadetta Burszta, Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska,  Beata Niedziela, Marcin Borchardt, Adam Lisewski, Wojciech Kowalski, Wojciech Rogowski

Premiera: 31 grudnia 2022r.

Wykonanie: Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie