Zdrada Pablo Amadora

ZDRADA PABLO AMADORA

Błyskotliwa komedia pełna wartkich dialogów, zwrotów akcji i niespodziewanych puent. Bawić się na niej będzie zarówno miłośnik dowcipów sytuacyjnych, jak i poszukiwacz inteligentnego humoru, opartego na żartobliwym wyłapywaniu słabości ludzkiej natury.

Jednak nie samym śmiechem człowiek żyje. Sztuka porusza ważny dla wszystkich temat zmian kulturowych, spowodowanych rozwojem nowoczesnych technologii, a co za tym idzie – gubienia lub odnajdywania się w tym „nowym” świecie jego mieszkańców. Jak nigdy wcześniej, prawda i fałsz stają się trudne do rozróżnienia, a można nawet zaryzykować stwierdzenie, że trudne do zdefiniowania.

Poznamy:

Alka - wirtuoza kłamstwa, mistrza manipulacji, geniusza ściemy, guru matactwa.

Betti - wszystkowiedzącą osobę, która w furii zrzuciłaby swoją koleżankę w przepaść i z satysfakcją patrzyła, jak w nią spada.

Hanię - bardzo atrakcyjną, inteligentną, nieprzeciętną, posiadającą nietuzinkowy gust i niezwykłą wrażliwość kobietę, która dokonuje coming outu.

Romana Pobożnego - błyskotliwego inspektora, który w swojej pracy operacyjnej odwołuje się nawet do teorii względności Alberta Einsteina.


Tylko czy to wszystko jest prawdą? Trzeba to zobaczyć, żeby się przekonać.


Scenariusz i reżyseria: Romain Włodkowski


Obsada:

Alek – Wojciech Rychłowski

Hania – Weronika Biruta Kamola-Uberman

Betti – Patrycja Błaszkowska

Inspektor – Ronald A. Evenwood